Opiekun w żłobku lub w klubie dziecięcym (WSHE w Brzegu)

Kurs prowadzony przez Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu.

Kurs dla osób posiadających minimum wykształcenie średnie, chcących pracować w żłobku lub klubie dziecięcym.

Szanowni Państwo,
ze względu na szczególne rozwiązania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz w trosce o zdrowie pracowników i studentów informujemy, że decyzją Rektora WSHE w Brzegu, wszystkie zajęcia, aż do odwołania, prowadzone są w formie zdalnej (on-line).

Psychologiczne podstawy rozwoju jednostki
Rozwój dziecka w okresie wczesnego dzieciństwa
Stymulowanie rozwoju dziecka
Środowisko przyjazne rozwojowi dziecka