Psychologia w biznesie (UNS)

Studia prowadzone przez Uczelnię Nauk Społecznych w Łodzi.

Studia mają chatakter doskonalący, kompetencyjny skoncentrowany na aplikacji teorii psychologii w warunkach biznesowych. Łączą wiedzę z obszaru psychologii ogólnej (motywacji, emocji, uczenia się itp.) z wiedzą na temat komunikacji w biznesie, rekrutacji, doradztwa zawodowego, motywowania i oceny pracowników, kształtowania ich ścieżek kariery i rozwoju odpowiednich kompetencji.

Celem studiów jest przekazanie praktycznej wiedzy i umiejętności jej zastosowania w sferze zarządzania, marketingu i szeroko pojętego biznesu. Zdobyte i doskonalone w toku studiów kompetencje pozwolą na skuteczne zarządzanie i motywowanie zespołów ludzkich, w tym radzenie sobie w sytuacjach trudnych związanych ze zmianami i konfliktami.

Program przygotowany jest z myślą o absolwentach wszystkich kierunków studiów wyższych, do menedżerów wszystkich szczebli oraz kandydatów na menedżerów, osób zarządzających, kierowników, liderów oraz pracowników działów HR.

Zarządzeniem Rektora Uczelni Nauk Społecznych w Łodzi w roku akademickim 2020/2021 wszystkie zajęcia odbywają się w formie on-line.

Studia trwają dwa semestry.

Psychologia biznesu
Psychologia organizacji i przywództwa
Psychologia marketingu
Psychopatologia pracy