Nauczyciel przedmiotów zawodowych w zakresie nauczania przedmiotów na kierunku technologia żywności i żywienie człowieka (CH)

Studia prowadzone są przez Collegium Humanum – Szkołę Główną Menedżerską z siedzibą w Warszawie.

Indywidualna Organizacja Studiów (IOS)
To szczególnie wygodne rozwiązanie, na które w przypadku studiów podyplomowych możesz zdecydować się już na etapie rekrutacji.
IOS pozwala elastycznie kształtować harmonogram studiów podyplomowych. Dzięki niemu, możesz uczyć się w dogodnie wybranym czasie, korzystając jedynie z platformy e-learningowej. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne materiały dydaktyczne!

Studia podyplomowe dają kwalifikacje do prowadzenia zajęć edukacyjnych w szkołach ponadgimnazjalnych i policealnych w zawodzie określonym planem studiów oraz do nauczania przedmiotów objętych programem studiów.

Studia skierowane są do osób posiadających pełne kwalifikacje pedagogiczne.

Analiza i ocena jakości żywności i żywienia

Ekologia i ochrona środowiska

Emisja i higiena głosu

Higiena i toksykologia żywności

Marketing żywności i żywienia

Metodyka nauczania przedmiotu z wykorzystaniem technologii informacyjnej

Mikrobiologia żywności

Nowoczesne materiały i techniki opakowań żywności

Podstawy chemii żywności oraz biochemii

Podstawy technologii i przechowalnictwa żywności

Technika i organizacja obsługi konsumenta.

Technika i technologia produkcji potraw

Towaroznawstwo artykułów spożywczych

Wykorzystanie technologii informacyjnych. i komunikacyjnych w nauczaniu

Żywienie człowieka