Nauczyciel przedmiotów zawodowych w zakresie nauczania przedmiotów na kierunku technik pojazdów samochodowych (CH)

Studia prowadzone są przez Collegium Humanum – Szkołę Główną Menedżerską z siedzibą w Warszawie.

Indywidualna Organizacja Studiów (IOS)
To szczególnie wygodne rozwiązanie, na które w przypadku studiów podyplomowych możesz zdecydować się już na etapie rekrutacji.
IOS pozwala elastycznie kształtować harmonogram studiów podyplomowych. Dzięki niemu, możesz uczyć się w dogodnie wybranym czasie, korzystając jedynie z platformy e-learningowej. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne materiały dydaktyczne!

Studia podyplomowe dają kwalifikacje do prowadzenia zajęć edukacyjnych w szkołach ponadgimnazjalnych i policealnych w zawodzie określonym planem studiów oraz do nauczania przedmiotów objętych programem studiów.

Studia skierowane są do osób posiadających pełne kwalifikacje pedagogiczne.

Bezpieczeństwo i higiena pracy

Budowa pojazdów samochodowych

Elektronika

Elektrotechnika i  instalacje elektryczne

Materiałoznawstwo

Mechatroniczne układy i systemy pojazdów samochodowych

Metodyka nauczania przedmiotu z wykorzystaniem technologii informacyjnej

Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa mechatronicznych systemów pojazdów samochodowych.

Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa pojazdów samochodowych

Organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych

Podstawy konstrukcji maszyn

Podstawy mechatroniki samochodowej