Nauczyciel plastyki i techniki (CH)

Studia prowadzone są przez Collegium Humanum – Szkołę Główną Menedżerską z siedzibą w Warszawie.

Indywidualna Organizacja Studiów (IOS)
To szczególnie wygodne rozwiązanie, na które w przypadku studiów podyplomowych możesz zdecydować się już na etapie rekrutacji.
IOS pozwala elastycznie kształtować harmonogram studiów podyplomowych. Dzięki niemu, możesz uczyć się w dogodnie wybranym czasie, korzystając jedynie z platformy e-learningowej. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne materiały dydaktyczne!

Adresatem studiów są osoby legitymujące się ukończeniem  studiów licencjackich lub magisterskich z pełnymi uprawnieniami pedagogicznymi, którzy chcą prowadzić zajęcia z przedmiotu Plastyka i technika  na wszystkich poziomach kształcenia bądź uczą tego przedmiotu, lecz nie posiadają kwalifikacji w tym zakresie.

Celem studiów jest przygotowanie Słuchacza pod względem merytorycznym oraz dydaktyczno-metodycznym do prowadzenia zajęć z przedmiotu Plastyka i technika. Ponadto celem studiów jest przekazanie niezbędnej wiedzy pozwalającej w sposób atrakcyjny wprowadzić uczniów w świat sztuki i techniki.

Diagnozowanie dzieci i młodzieży utalentowanej artystycznie

Dydaktyka estetyki

Dydaktyka nauczania plastyki

Dydaktyka nauczania techniki