Nauczyciel matematyki (CH)

Studia prowadzone są przez Collegium Humanum – Szkołę Główną Menedżerską z siedzibą w Warszawie.

Indywidualna Organizacja Studiów (IOS)
To szczególnie wygodne rozwiązanie, na które w przypadku studiów podyplomowych możesz zdecydować się już na etapie rekrutacji.
IOS pozwala elastycznie kształtować harmonogram studiów podyplomowych. Dzięki niemu, możesz uczyć się w dogodnie wybranym czasie, korzystając jedynie z platformy e-learningowej. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne materiały dydaktyczne!

Adresatem studiów są osoby legitymujące się ukończeniem  studiów licencjackich lub magisterskich z pełnymi uprawnieniami pedagogicznymi, którzy chcą prowadzić zajęcia z przedmiotu Matematyka  na wszystkich poziomach kształcenia bądź uczą tego przedmiotu, lecz nie posiadają kwalifikacji w tym zakresie.

Celem studiów jest przekazanie Słuchaczowi aktualnej wiedzy w obrębie matematyki. Dodatkowo studia umożliwiają uaktualnienie i pogłębienie wiedzy matematycznej oraz poszerzenie i uzupełnienie umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu w charakterze nauczyciela matematyki.

Arytmetyka i algebra

Dydaktyka nauczania matematyki (klasy IV-VIII)

Dydaktyka nauczania matematyki (szkoła ponadpodstawowa)

Dydaktyka nauczania matematyki dzieci z dyskalkulią