Nauczyciel informatyki (CH)

Studia prowadzone są przez Collegium Humanum – Szkołę Główną Menedżerską z siedzibą w Warszawie.

Indywidualna Organizacja Studiów (IOS)
To szczególnie wygodne rozwiązanie, na które w przypadku studiów podyplomowych możesz zdecydować się już na etapie rekrutacji.
IOS pozwala elastycznie kształtować harmonogram studiów podyplomowych. Dzięki niemu, możesz uczyć się w dogodnie wybranym czasie, korzystając jedynie z platformy e-learningowej. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne materiały dydaktyczne!

Adresatem studiów są osoby legitymujące się ukończeniem  studiów licencjackich lub magisterskich z pełnymi uprawnieniami pedagogicznymi, którzy chcą prowadzić zajęcia z przedmiotu Informatyka na wszystkich poziomach kształcenia bądź uczą tego przedmiotu, lecz nie posiadają kwalifikacji w tym zakresie.

Celem studiów jest przygotowanie Słuchacza do prowadzenia zajęć z przedmiotu Informatyka oraz poszerzenie wiedzy merytorycznej, wiedzy dotyczącej przygotowania w zakresie dydaktyki przedmiotu a także wiedzę praktyczną, gromadzoną podczas realizowanych praktyk. Dodatkowo podczas studiów Słuchacz zdobędzie umiejętności posługiwania się środkami informatycznymi.

Architektura komputera klasy PC

Bazy danych

Dydaktyka nauczania informatyki w klasach I-III

Dydaktyka nauczania informatyki w klasach IV-VIII