Doradztwo zawodowe i przedsiębiorczość (CH)

Studia prowadzone są przez Collegium Humanum – Szkołę Główną Menedżerską z siedzibą w Warszawie.

Indywidualna Organizacja Studiów (IOS)
To szczególnie wygodne rozwiązanie, na które w przypadku studiów podyplomowych możesz zdecydować się już na etapie rekrutacji.
IOS pozwala elastycznie kształtować harmonogram studiów podyplomowych. Dzięki niemu, możesz uczyć się w dogodnie wybranym czasie, korzystając jedynie z platformy e-learningowej. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne materiały dydaktyczne!

Zgodnie z rozporządzeniem MENiS z dnia 17 stycznia 2012 roku w sprawie standardów kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela studia z kierunku Doradztwo zawodowe i przedsiębiorczość nadają uprawnienia do nauczania przedsiębiorczości w szkołach lub do prowadzenia doradztwa zawodowego dla uczniów.

Adresatem studiów są osoby legitymujące się ukończeniem  studiów licencjackich lub magisterskich z pełnymi uprawnieniami pedagogicznymi, którzy chcą prowadzić zajęcia z przedmiotu Doradztwo zawodowe i przedsiębiorczość na wszystkich poziomach kształcenia bądź uczą tego przedmiotu, lecz nie posiadają kwalifikacji w tym zakresie.

Uwaga!!  W cenie kwalifikacyjnych studiów podyplomowych uzyskują Państwo dwie kwalifikacje: doradcy zawodowego i do nauczania przedsiębiorczości.

Dydaktyka nauczania podstaw przedsiębiorczości

Etyczne i ekologiczne aspekty działalności gospodarczej

Metodyka orientacji i poradnictwa zawodowego i szkolnego

Planowanie i organizacja działalności firmy. Biznes Plan