Nauczyciel chemii (CH)

Studia prowadzone są przez Collegium Humanum – Szkołę Główną Menedżerską z siedzibą w Warszawie.

Indywidualna Organizacja Studiów (IOS)
To szczególnie wygodne rozwiązanie, na które w przypadku studiów podyplomowych możesz zdecydować się już na etapie rekrutacji.
IOS pozwala elastycznie kształtować harmonogram studiów podyplomowych. Dzięki niemu, możesz uczyć się w dogodnie wybranym czasie, korzystając jedynie z platformy e-learningowej. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne materiały dydaktyczne!

Adresatem studiów są osoby legitymujące się ukończeniem  studiów licencjackich lub magisterskich z pełnymi uprawnieniami pedagogicznymi, którzy chcą prowadzić zajęcia z przedmiotu Chemia na wszystkich poziomach kształcenia bądź uczą tego przedmiotu, lecz nie posiadają kwalifikacji w tym zakresie.

W trakcie studiów Słuchacz pozyska wiedzę z zakresu chemii ogólnej, organicznej, nieorganicznej oraz fizycznej niezbędnej w nauczaniu chemii. Ponadto pozyska wiedzę dotyczącą przygotowania w zakresie dydaktyki przedmiotu oraz wiedzę praktyczną poprzez realizowane praktyki.

Chemia a środowisko naturalne

Chemia analityczna

Chemia fizyczna

Chemia jądrowa