Nauczyciel biologii (CH)

Studia prowadzone są przez Collegium Humanum – Szkołę Główną Menedżerską z siedzibą w Warszawie.

Indywidualna Organizacja Studiów (IOS)
To szczególnie wygodne rozwiązanie, na które w przypadku studiów podyplomowych możesz zdecydować się już na etapie rekrutacji.
IOS pozwala elastycznie kształtować harmonogram studiów podyplomowych. Dzięki niemu, możesz uczyć się w dogodnie wybranym czasie, korzystając jedynie z platformy e-learningowej. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne materiały dydaktyczne!

Adresatem studiów są osoby legitymujące się ukończeniem  studiów licencjackich lub magisterskich z pełnymi uprawnieniami pedagogicznymi, którzy chcą prowadzić zajęcia z przedmiotu Biologia na wszystkich poziomach kształcenia bądź uczą tego przedmiotu, lecz nie posiadają kwalifikacji w tym zakresie.

Celem studiów jest przekazanie Słuchaczowi aktualnej wiedzy z zakresu biologii, w szczególności zagadnień obejmujących poznanie zróżnicowanego świata żywego a także zrozumienia podstawowych procesów życiowych organizmu.

Anatomia i fizjologia organizmu człowieka
Dydaktyka biologii w szkole podstawowej
Dydaktyka nauczania biologii w szkole ponadpodstawowej
Edukacja środowiskowa