Bibliotekoznawstwo (CH)

Studia prowadzone są przez Collegium Humanum – Szkołę Główną Menedżerską z siedzibą w Warszawie.

Indywidualna Organizacja Studiów (IOS)
To szczególnie wygodne rozwiązanie, na które w przypadku studiów podyplomowych możesz zdecydować się już na etapie rekrutacji.
IOS pozwala elastycznie kształtować harmonogram studiów podyplomowych. Dzięki niemu, możesz uczyć się w dogodnie wybranym czasie, korzystając jedynie z platformy e-learningowej. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne materiały dydaktyczne!

Studia skierowane są do osób legitymujących się ukończeniem  studiów licencjackich lub magisterskich z pełnymi uprawnieniami pedagogicznymi, którzy planują podjąć pracę w bibliotekach publicznych, szkolnych i pedagogicznych.

W trakcie studiów słuchacz pozyska ogólną wiedzę z zakresu bibliotekoznawstwa i informacji naukowej a także przygotowanie zawodowe dające możliwość podjęcia pracy w instytucjach zajmujących się gromadzeniem, opracowaniem i udostępnianiem dokumentów.

Bibliotekarstwo i bibliotekoznawstwo

Biblioterapia. Metodyka pracy z czytelnikiem chorym i niepełnosprawnym

Edukacja medialna

Historia bibliotek i książek