Prawo gospodarcze i handlowe (CH)

Studia prowadzone są przez Collegium Humanum – Szkołę Główną Menedżerską z siedzibą w Warszawie.

Studia podyplomowe na specjalności Prawo gospodarcze i handlowe powstały z myślą o wszystkich osobach, które pracują, lub pragną pracować prowadząc własną działalność gospodarczą, oraz o wszystkich, którzy swoje miejsce widzą w świetnie opłacanych działach prawnych firm i instytucji. Warunkiem przyjęcia na studia jest posiadanie wykształcenia wyższego I lub II stopnia. Jeśli pragniesz uzyskać pełen wachlarz cenionych na rynku pracy kompetencji w krótkim czasie, oraz chcesz realizować swoje pasje i rozwijać własny, nieprzeciętny potencjał, nie mogłeś lepiej trafić. Nasz nowoczesny i w pełni dostosowany do obecnych realiów i przyszłych trendów program studiów to najlepsza z możliwych inwestycji we własną przyszłość. Zacznij świadczyć profesjonalne usługi – nauczymy Cię wszystkiego czego potrzebujesz.


Podstawa prawna:

Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 17 lutego 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz.U. poz. 312)
Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 2 grudnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz.U. poz. 2160)

Źródłó: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/wiecej-zajec-prowadzonych-na-odleglosc--zmiana-standardu-ksztalcenia-nauczycieli

Studia trwają dwa semestry.


Prawo cywilne
Prawo spółek
Stosunki pracy w spółkach Kapitałowych
Prawo układowe i upadłościowe
Prawo gospodarcze
Prawo gospodarcze publiczne
Prawo podatkowe
Fundusze europejskie
Staż – 30 godzin

Płatność w 1 raciePłatność w 2 ratachPłatność w 4 ratach
Cena zwykła 4900 złotych5300 złotych5300 złotych
Opłata wpisowa100 złotych100 złotych100 złotych

     
     
    [contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]