Pedagogika Marii Montessori (WSHE)

Studia prowadzone pod patronatem merytorycznym Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu.

Studia na specjalności Psychologia Wychowania i Pedagogika Marii Montessorii to wspaniała szansa na nabycie cennych i bardzo poszukiwanych na rynku pracy kompetencji oraz kwalifikacji dla wszystkich osób, które chcą realizować się w pracy z dziećmi, a także dla wszystkich nauczycieli, którzy chcą wykorzystać innowacyjną technikę do poprawienia swojej efektywności i świadczenia usług znacznie wyższej jakości niż ogół nauczycieli. Aby zapisać się na kierunek, wystarczy posiadać wykształcenie wyższe. Na próżno szukać szukać lepszej możliwości samodoskonalenia – oferowana przez nas specjalność to przyszłość edukacji. Udoskonal swój warsztat pracy i poznaj nowoczesne metody pracy pedagogicznej – zostań specjalistą w swojej dziedzinie.

Jako absolwent studiów podyplomowych na specjalności Psychologia wychowania i Pedagogika Marii Montessorii, zyskasz dziesiątki możliwości rozwoju oraz realizacji swoich ambicji i aspiracji w atrakcyjnym zarobkowo i bardzo satysfakcjonującym zawodzie. Studia przygotowują do pracy w licznych, wciąż powstających placówkach Montessorii (przedszkolach i szkołach), które można znaleźć w całej Polsce, oraz dają odpowiednie narzędzia i wiedzę, pozwalające na wykorzystywanie z powodzeniem nowych kompetencji w tradycyjnych placówkach edukacyjnych, a także we własnym domu

2 semestry – 395 godzin zajęć (w tym praktyka pedagogiczna 30 godzin).

3150 zł (możliwość rozłożenia płatności na raty – 3 raty po 1550 złotych lub 10 rat po 475 złotych).

Studia eksternistyczne wspomagane kształceniem on-line.

Podstawy dydaktyki
Emisja głosu