Psychologia małego dziecka w terapii i pracy opiekuńczo – wychowawczej (WSHE)

Studia prowadzone przez Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu.

Studia doskonalące w 100% online – praca na Platformie edukacyjnej Uczelni (w dowolnym dla Słuchacza czasie) wspomagana systemem wideokonferencji (możliwość bezpośredniego kontaktu z wykładowcą).

Szanowni Państwo,
ze względu na szczególne rozwiązania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz w trosce o zdrowie pracowników i studentów informujemy, że decyzją Rektora WSHE w Brzegu, wszystkie zajęcia, aż do odwołania, prowadzone są w formie zdalnej (on-line).

Po więcej informacji zapraszamy na kontakt: psychologia@edusfera.edu.pl

Studia trwają dwa semestry.

Psychologia rozwojowa – kryzysy rozwoju psychofizycznego
Diagnoza dziecka w warunkach żłobkowych, przedszkolnych, instytucjach opiekuńczo – wychowawczych i zespołach wczesnego wspomagania rozwoju
Współpraca z rodziną i instytucjami pomocy społecznopsychologicznej
Psychologia całościowych zaburzeń rozwoju