Psychologia społeczna w zarządzaniu rozwojem organizacji (CH)

Studia prowadzone są przez Collegium Humanum – Szkołę Główną Menedżerską z siedzibą w Warszawie.

Studia są przeznaczone dla absolwentów studiów wyższych zainteresowanych wykorzystaniem koncepcji i metod psychologii społecznej w działaniach na rzecz rozwoju organizacji. Program dostosowany został do potrzeb kadry kierowniczej i osób pragnących doskonalić posiadane kompetencje i nabywać nowe.
Celem studiów jest przygotowanie słuchaczy do samodzielnego radzenia sobie z wyzwaniami stojącymi przed rozwijającymi się organizacjami, a więc wyposażenie ich w takie kompetencje jak:
• diagnozowanie problemów i rozumienie procesów organizacyjnych,
• wspieranie rozwoju pracowników,
• wszechstronne wspomaganie grup i zespołów zadaniowych,
• projektowanie i wprowadzanie zmian w organizacji.

Studia trwają dwa semestry.

Psychologia ogólna
Psychologia społeczna
Psychologia zarządzania
Dynamika grup i zespołów ludzkich