Nauczyciel PLASTYKI

Słuchaczem może być osoba posiadająca wyższe wykształcenie magisterskie lub inżynierskie (licencjat) oraz uprawnienia pedagogiczne do nauczania w szkołach.
Studia nadają kwalifikacje do nauczania plastyki na wszystkich poziomach kształcenia.
Studia trwają trzy semestry – 450 godzin zajęć (w tym 60 godzin praktyki pedagogicznej)

3 150 zł (lub 3 raty po 1 100 zł lub 10 rat po 340 zł)

Studia w 100% w systemie on-line prowadzone są z wykorzystaniem Uczelnianej platformy edukacyjnej.
Wykładowcy udostępniają dla słuchaczy materiały dydaktyczne i określają zadania do wykonania. Słuchacz sam decyduje kiedy rozwiąże zadanie i prześle wykładowcy.
Można uczestniczyć w zajęciach z dowolnego miejsca na świecie, wykorzystując komputer, tablet lub smartfon.

Psychologia ogólna z elementami psychologii rozwojowej
Pedagogika etapów edukacyjnych
Psychologia wychowawcza z elementami psychologii różnic indywidualnych
Podstawy wiedzy o sztuce