Pomoc psychopedagogiczna i emocjonalna w procesie rehabilitacji i leczenia osób przewlekle chorych z elementami psychoonkologii

Studia pod opieką merytoryczną Collegium Humanum Szkoła Główna Menedżerska z siedzibą w Warszawie.

Studia adresowane są w szczególności do absolwentów studiów wyższych pedagogicznych, posiadających dyplom studiów I stopnia (licencjackich) lub II stopnia (magisterskich) pragnących uzyskać wiedzę i umiejętności związane z pomocą psychopedagogiczną osobom przewlekle chorych.

Studia posiadają akredytację:
Austrian Training Center for Neuro-Linguistic Programming and Neuro-Linguistic Psychotherapy (OETZ-NLP&NLPt) The Coaching- and Psychotherapy-Academy (Wiedeń, Austria)

Uczelnia wydaje dodatkowy certyfikat.

Studia trwają  dwa semestry, studia doskonalące.

4 500 zł (możliwość rozłożenia płatności na raty) + 100 zł opłata rekrutacyjna

Studia w 100% w systemie on-line prowadzone są z wykorzystaniem Uczelnianej platformy edukacyjnej.
Wykładowcy udostępniają dla słuchaczy materiały dydaktyczne i określają zadania do wykonania.
Słuchacz sam decyduje kiedy rozwiąże zadanie i prześle wykładowcy.
Można uczestniczyć w zajęciach z dowolnego miejsca na świecie, wykorzystując komputer, tablet lub smartfon.

1. Wiedza o emocjach a psychofizyczne funkcjonowanie człowieka
2. Podstawy psychologii kryzysu i problemów emocjonalnych człowieka
3. Trening asertywności i komunikacji interpresonalnej z elementami zarządzania konfliktem
4. Podstawy diagnozy i terapii psychopedagogicznej