NAUCZYCIEL TECHNIKI i ZAJĘĆ TECHNICZNYCH

Studia adresowane są do absolwentów wyższych uczelni z przygotowaniem pedagogicznym. Studia przygotowują i dają uprawnienia do nauczania przedmiotu technika na wszystkich poziomach kształcenia.

Studia trwają trzy semestry – 405 godzin zajęć

3 150 zł (lub 3 raty po 1 100 zł lub 10 rat po 340 zł) + 100 zł opłata rekrutacyjna

Studia w 100% w systemie on-line prowadzone są z wykorzystaniem Uczelnianej platformy edukacyjnej.
Wykładowcy udostępniają dla słuchaczy materiały dydaktyczne i określają zadania do wykonania. Słuchacz sam decyduje kiedy rozwiąże zadanie i prześle wykładowcy.

Można uczestniczyć w zajęciach z dowolnego miejsca na świecie, wykorzystując komputer, tablet lub smartfon.

Środowisko techniczne człowieka – podstawy teoretyczne
Postęp techniczny – wartości i zagrożenia
Bezpieczeństwo w środowisku technicznym i ruchu drogowym
Wychowanie komunikacyjne