NAUCZYCIEL MATEMATYKI

Studia adresowane są do absolwentów wyższych uczelni z przygotowaniem pedagogicznym. Studia nadają kwalifikacje do nauczania matematyki w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych.

Studia trwają trzy semestry – 350 godzin zajęć

3 150 zł (lub 3 raty po 1 100 zł lub 10 rat po 340 zł) + 100 zł opłata rekrutacyjna

Studia w 100% w systemie on-line prowadzone są z wykorzystaniem Uczelnianej platformy edukacyjnej.
Wykładowcy udostępniają dla słuchaczy materiały dydaktyczne i określają zadania do wykonania. Słuchacz sam decyduje kiedy rozwiąże zadanie i prześle wykładowcy.
Można uczestniczyć w zajęciach z dowolnego miejsca na świecie, wykorzystując komputer, tablet lub smartfon.

Analiza matematyczna
Logika
Geometria z elementami dydaktyki
Formy i środki aktywizacji ucznia w procesie kształcenia matematycznego