NAUCZYCIEL INFORMATYKI

Słuchaczem może być osoba posiadająca wyższe wykształcenie magisterskie, licencjackie lub inżynierskie  oraz uprawnienia pedagogiczne do nauczania w szkołach.
Studia nadają kwalifikacje do nauczania informatyki i zajęć komputerowych w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych.
Studia trwają trzy semestry – 400 godzin zajęć

3 150 zł (lub 3 raty po 1 100 zł lub 10 rat po 340 zł) + 100 zł opłata rekrutacyjna

Studia w 100% w systemie on-line prowadzone są z wykorzystaniem Uczelnianej platformy edukacyjnej.
Wykładowcy udostępniają dla słuchaczy materiały dydaktyczne i określają zadania do wykonania. Słuchacz sam decyduje kiedy rozwiąże zadanie i prześle wykładowcy.
Można uczestniczyć w zajęciach z dowolnego miejsca na świecie, wykorzystując komputer, tablet lub smartfon.

Programy użytkowe
Bezpieczeństwo w środowisku technicznym i ruchu drogowym
Budowa stron internetowych
Projektowanie, planowanie, realizacja i ewaluacja pracy dydaktyczno-wychowawczej